Úřední deska

  • Další základní údaje, informace
Nabídkový ceník
Platnost od: 20.02.2024  

Informace zveřejňované povinně podle zákona č. 106/1999 Sb.
   

  • Vybrané informace pro zeměměřiče

Žádné dokumenty
  • Oznámení a jiná úřední sdělení
Nabídka nepotřebného majetku - telefony KP Třebíč
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 14.09.2026

Přehled dokončených a plánovaných obnov operátu mapováním a revizí
   

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Jihlava
Veřejná vyhláška OO-2/2026-707 Pozvánka průběh hranic Ammann
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 19.09.2026

Veřejná vyhláška V-5481/2026-707 Výzva k zaplacení poplatku s přerušením řízení Yeshchenko
Platnost od: 21.08.2026 Platnost do: 08.09.2026

Zahájení obnovy katastrálního operátu k.ú. Hodice
Platnost od: 19.08.2026 Platnost do: 20.09.2026

Zahájení obnovy katastrálního operátu k.ú. Třešť
Platnost od: 19.08.2026 Platnost do: 20.09.2026

Veřejná vyhláška RO-21/2025-707 Obecné obeslání Vlachová
Platnost od: 19.08.2026 Platnost do: 04.09.2026

Veřejná vyhláška RO-21/2025-707 Obecné obeslání Vlach
Platnost od: 19.08.2026 Platnost do: 04.09.2026

Veřejná vyhláška OO-2/2026-707 Oznámení obci o zahájení Katastrální pracoviště Jihlava (Katastrální úřad pro Vysočinu)
Platnost od: 15.05.2026  

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Havlíčkův Brod
Veřejná vyhláška RO-13/2019-601 Obecné obeslání Filipková
Platnost od: 01.09.2026 Platnost do: 16.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-498/2026-601 Obecné obeslání Rochovanská
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-499/2026-601 Obecné obeslání Kment
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-487/2026-601 Obecné obeslání Musilová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-485/2026-601 Obecné obeslání Vondrová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-489/2026-601 Obecné obeslání Kučerová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-489/2026-601 Obecné obeslání Kučerová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-490/2026-601 Obecné obeslání Karel
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-491/2026-601 Obecné obeslání Labuťová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-493/2026-601 Obecné obeslání Freibauerová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-494/2026-601 Obecné obeslání Pauknerová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška RO-6/2024-601 Obecné obeslání Katastrální úřad pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Havlíčkův Brod
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-495/2026-601 Obecné obeslání Ruthová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-496/2026-601 Obecné obeslání Machalická
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-497/2026-601 Obecné obeslání Smutná
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 30.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-437/2026-601 Obecné obeslání Tlapálková
Platnost od: 05.08.2026 Platnost do: 05.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-435/2026-601 Obecné obeslání Slanařová
Platnost od: 05.08.2026 Platnost do: 05.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-431/2026-601 Obecné obeslání Brůnová
Platnost od: 04.08.2026 Platnost do: 04.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-429/2026-601 Obecné obeslání Rulíková
Platnost od: 04.08.2026 Platnost do: 04.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-368/2026-601 Obecné obeslání Slanařová
Platnost od: 02.07.2026 Platnost do: 02.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-370/2026-601 Obecné obeslání Pospíchal
Platnost od: 02.07.2026 Platnost do: 02.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-370/2026-601 Obecné obeslání Pospíchalová
Platnost od: 02.07.2026 Platnost do: 02.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-372/2026-601 Obecné obeslání Hubáčková
Platnost od: 02.07.2026 Platnost do: 02.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-372/2026-601 Obecné obeslání Krédlová
Platnost od: 02.07.2026 Platnost do: 02.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-315/2026-601 Obecné obeslání Prosová
Platnost od: 09.06.2026 Platnost do: 09.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-315/2026-601 Obecné obeslání Vohlmut
Platnost od: 09.06.2026 Platnost do: 09.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-315/2026-601 Obecné obeslání Vohlmutova
Platnost od: 09.06.2026 Platnost do: 09.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-315/2026-601 Obecné obeslání Viktora
Platnost od: 09.06.2026 Platnost do: 09.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-315/2026-601 Obecné obeslání Viktorová
Platnost od: 09.06.2026 Platnost do: 09.06.2027

Veřejná vyhláška OO_1_2026_výzva k nedostatečně identifikované osoby_Hroznětín u Číhoště
Platnost od: 20.05.2026  

Veřejná vyhláška ZDŘ-145/2026-601 Obecné obeslání Pospíchal
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-145/2026-601 Obecné obeslání Pospíchalová
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-155/2026-601 Obecné obeslání Krčál
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-155/2026-601 Obecné obeslání Krčálová
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-157/2026-601 Obecné obeslání Císař
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-157/2026-601 Obecné obeslání Cisařová
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-158/2026-601 Obecné obeslání Nermuť 2
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-158/2026-601 Obecné obeslání Nermuť
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-158/2026-601 Obecné obeslání Nermuťová 2
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-158/2026-601 Obecné obeslání Nermuťová
Platnost od: 06.03.2026 Platnost do: 08.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-144/2026-601 Obecné obeslání Machka
Platnost od: 05.03.2026 Platnost do: 05.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-99/2026-601 Obecné obeslání Dobrovolná
Platnost od: 11.02.2026 Platnost do: 11.02.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-100/2026-601 Obecné obeslání Klementová
Platnost od: 11.02.2026 Platnost do: 11.02.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-589/2025-601 Obecné obeslání Velkostatek Golčův Jeníkov
Platnost od: 09.10.2025 Platnost do: 09.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-587/2025-601 Obecné obeslání Hájková
Platnost od: 07.10.2025 Platnost do: 07.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-588/2025-601 Obecné obeslání Králová
Platnost od: 07.10.2025 Platnost do: 07.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-558/2025-601 Obecné obeslání Musilová
Platnost od: 16.09.2025 Platnost do: 16.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-542/2025-601 Obecné obeslání Fousek
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-543/2025-601 Obecné obeslání Pazderáková
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-544/2025-601 Obecné obeslání Baumgartner
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-544/2025-601 Obecné obeslání Baumgartnerová
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-545/2025-601 Obecné obeslání Tachovský
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-545/2025-601 Obecné obeslání Tachovská
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-546/2025-601 Obecné obeslání Lásková
Platnost od: 05.09.2025 Platnost do: 07.09.2026

Veřejná vyhláška OO-4/2023-601 výzva k přihlášení nedostatečně identifikované osoby oprávněné z věcného břemene (MNV Bezděkov u Libice)
Platnost od: 07.03.2024  

Veřejná vyhláška OO-1/2024-601 výzva k přihlášení nedostatečně identifikované osoby oprávněné z věcného břemene (Šrůtová Anna)
Platnost od: 07.03.2024  

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Moravské Budějovice
Veřejná vyhláška V-1023/2026-741 Vyrozumění o provedení vkladu Fučík
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 11.09.2026

Veřejná vyhláška V-1047/2026-741 Vyrozumění o provedení vkladu Laštůvka
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 11.09.2026

Veřejná vyhláška V-1042/2026-741 Vyrozumění o provedení vkladu Sura
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 11.09.2026

Veřejná vyhláška V-1042/2026-741 Vyrozumění o provedení vkladu Sura
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 11.09.2026

Veřejná vyhláška V-976/2026-741 Vyrozumění o provedení vkladu Habrová
Platnost od: 24.08.2026 Platnost do: 08.09.2026

Oznámení o obnově katastrálního operátu novým mapováním na části k.ú. Slavíkovice u Jemnice
Platnost od: 11.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Pelhřimov
Veřejná vyhláška V-4081/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Šimonová
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-3789/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Palán
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 14.09.2026

Veřejná vyhláška V-3790/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Palán
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 14.09.2026

Veřejná vyhláška V-3678/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Barinová
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška V-3981/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Kratochvíl
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška V-3907/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Pražák
Platnost od: 26.08.2026 Platnost do: 10.09.2026

Veřejná vyhláška V-3622/2026-304 Rozhodnutí o povolení vkladu Vrzalová
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-3831/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Janů
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-2702/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Kratochvíl
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-3540/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Hašek
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-3485/2026-304 Vyrozumění o provedení vkladu Bílek
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Třebíč
Oznámení o Vyhlášení platnosti obnoveného katastrálního operátu Číhalín
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 28.09.2026

Oznámení o dokončení obnovy katastrálního operátu Okříšky
Platnost od: 21.08.2026 Platnost do: 24.09.2026

Oznámení o zahájení obnovy katastrálního operátu Výčapy
Platnost od: 14.08.2026 Platnost do: 15.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-107/2026-710 Obecné obeslání Valová
Platnost od: 04.03.2026 Platnost do: 05.03.2027

Veřejná vyhláška OO-2/2023-710 Obecné obeslání Kabátek
Platnost od: 19.01.2024  

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Žďár nad Sázavou
Veřejná vyhláška V-3862/2026-714 Vyrozumění o provedení vkladu Ošťádalová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 15.09.2026

Veřejná vyhláška V-4966/2026-714 Ostatní procesní rozhodnutí Kamenčák
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-4262/2026-714 Vyrozumění o provedení vkladu Filip
Platnost od: 24.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-4294/2026-714 Vyrozumění o provedení vkladu Dosoudil
Platnost od: 24.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-3921/2026-714 Vyrozumění o provedení vkladu Kobylková
Platnost od: 24.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-3921/2026-714 Vyrozumění o provedení vkladu Kobylka
Platnost od: 24.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Veřejná vyhláška V-3880/2026-714 Vyrozumění o provedení vkladu Kamenčák
Platnost od: 19.08.2026 Platnost do: 04.09.2026

Zjišťování průběhů hranic k.ú. Kuklík
Platnost od: 07.08.2026 Platnost do: 30.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-187/2026-714 Obecné obeslání Západomoravské elektrárny
Platnost od: 15.06.2026 Platnost do: 14.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-189/2026-714 Obecné obeslání Západomoravské elektrárny
Platnost od: 15.06.2026 Platnost do: 14.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-284/2025-714 Obecné obeslání Špaček
Platnost od: 12.06.2026 Platnost do: 02.01.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-283/2025-714 Odstranění nesouladu Špaček
Platnost od: 12.06.2026 Platnost do: 10.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-283/2025-714 Odstranění nesouladu Špačková 2
Platnost od: 12.06.2026 Platnost do: 10.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-283/2025-714 Odstranění nesouladu Špaček 2
Platnost od: 12.06.2026 Platnost do: 10.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-283/2025-714 Odstranění nesouladu Špačková
Platnost od: 12.06.2026 Platnost do: 10.06.2027

Aktuality úřadu

Katastrální úřad v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

19.08.2026
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa správce/správkyně DMVS.

07.08.2026
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa metodika účetnictví a rozpočtu.

04.08.2026
V červenci 2026 bylo na katastrálních úřadech v České republice podáno 71 259 vkladů a vyřízeno 76 513 vkladů. Průměrná doba provedení vkladu byla 22 dnů, stejně jako v červenci loňského roku, kdy bylo podáno 73 642 vkladů. V červenci bylo dále na katastrální úřady doručeno 34 581 listin k provedení jiných typů zápisů (záznam, poznámka, upozornění, změna jiných údajů) a 13 823 žádostí o potvrzení geometrického plánu.