Úřední deska

  • Vybrané informace pro zeměměřiče

Žádné dokumenty
  • Oznámení a jiná úřední sdělení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - referent v oddělení aktualizace katastru nemovitostí Katastrálního pracoviště Hradec Králové
(Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj Katastrální pracoviště Hradec Králové)
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 20.09.2026

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - vedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Jičín
(Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj Katastrální pracoviště Jičín)
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 13.09.2026

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Jičín
(Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj Katastrální pracoviště Jičín)
Platnost od: 21.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Přehled dokončených a plánovaných obnov operátu mapováním a revizí
   

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Hradec Králové
Veřejná vyhláška V-4599/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Synek
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-4659/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Sokolovská
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-5358/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Doležal
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-5811/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Škopová
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-5918/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Marek
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-6070/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Lánský
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-8193/2026-602 Zahájení řízení Koutová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška V-5736/2026-602 Rozhodnutí o částečném povolení vkladu Srdínková
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška V-7305/2026-602 Vyrozumění o provedení vkladu Reichlová
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 11.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-191/2026-602 Obecné obeslání Krejcarová
Platnost od: 11.08.2026 Platnost do: 11.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-187/2026-602 Obecné obeslání Procházka
Platnost od: 04.08.2026 Platnost do: 04.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-186/2026-602 Obecné obeslání Kahl
Platnost od: 04.08.2026 Platnost do: 04.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Borovec
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Tomášek
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Borovcová
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Ryšánek
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Ryšánková
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Nováková
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-602 Obecné obeslání Müller
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 17.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-93/2026-602 Obecné obeslání Kozák
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 14.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-93/2026-602 Obecné obeslání Seidlová
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 14.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-93/2026-602 Obecné obeslání Seidl
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 14.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-93/2026-602 Obecné obeslání Zobuonová
Platnost od: 14.05.2026 Platnost do: 14.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-14/2026-602 Obecné obeslání Flegrová
Platnost od: 02.02.2026 Platnost do: 02.02.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-14/2026-602 Obecné obeslání Lajdarová
Platnost od: 02.02.2026 Platnost do: 02.02.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-14/2026-602 Obecné obeslání Flegr
Platnost od: 02.02.2026 Platnost do: 02.02.2027

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Jičín
Veřejná vyhláška OO-2/2024-604 Obecné obeslání Václavík
Platnost od: 24.08.2026 Platnost do: 08.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-91/2026-604 Obecné obeslání Matoušková
Platnost od: 27.07.2026 Platnost do: 27.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-91/2026-604 Obecné obeslání Matoušek
Platnost od: 27.07.2026 Platnost do: 27.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-604 Obecné obeslání Fořt
Platnost od: 27.07.2026 Platnost do: 27.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-92/2026-604 Obecné obeslání Fořtová
Platnost od: 27.07.2026 Platnost do: 27.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-90/2026-604 Obecné obeslání Runčíková
Platnost od: 23.07.2026 Platnost do: 24.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-79/2026-604 Obecné obeslání Tůmová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-80/2026-604 Obecné obeslání Valentová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-81/2026-604 Obecné obeslání Tomíček
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-81/2026-604 Obecné obeslání Tomíčková
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-82/2026-604 Obecné obeslání Šípková
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-83/2026-604 Obecné obeslání Šimáčková
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-84/2026-604 Obecné obeslání Šimáčková
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-84/2026-604 Obecné obeslání Banýr
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-85/2026-604 Obecné obeslání Kučera
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-85/2026-604 Obecné obeslání Kučerová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-86/2026-604 Obecné obeslání Kubín
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-87/2026-604 Obecné obeslání Dědina
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-87/2026-604 Obecné obeslání Dědinová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-88/2026-604 Obecné obeslání Janatová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-88/2026-604 Obecné obeslání Janatová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-89/2026-604 Obecné obeslání Šulcová
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-89/2026-604 Obecné obeslání Šulc
Platnost od: 21.07.2026 Platnost do: 21.07.2027

Veřejná vyhláška OO-1/2026-604 Obecné obeslání Město Vysoké Veselí
Platnost od: 15.07.2026  

Veřejná vyhláška OO-1/2026-604 Obecné obeslání Krejčíková 2
Platnost od: 15.07.2026 Platnost do: 14.07.2027

Veřejná vyhláška OO-1/2026-604 Obecné obeslání Doležal 2
Platnost od: 15.07.2026 Platnost do: 14.07.2027

Veřejná vyhláška OO-1/2026-604 Obecné obeslání Havelková 2
Platnost od: 15.07.2026 Platnost do: 14.07.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-78/2026-604 Obecné obeslání Škarytková
Platnost od: 29.06.2026 Platnost do: 29.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-78/2026-604 Obecné obeslání Škarytko
Platnost od: 29.06.2026 Platnost do: 29.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-76/2026-604 Obecné obeslání Šádek
Platnost od: 26.06.2026 Platnost do: 26.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-77/2026-604 Obecné obeslání Šádek
Platnost od: 26.06.2026 Platnost do: 26.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-59/2026-604 Obecné obeslání Ryba
Platnost od: 05.05.2026 Platnost do: 06.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-7/2026-604 Obecné obeslání Víchová
Platnost od: 15.01.2026 Platnost do: 15.01.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-6/2026-604 Obecné obeslání Novotná
Platnost od: 12.01.2026 Platnost do: 12.01.2027

Veřejná vyhláška OO-4/2025-604 Obecné obeslání Nechuta
Platnost od: 01.10.2025 Platnost do: 01.10.2026

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Náchod
Veřejná vyhláška V-813/2026-605 Vyrozumění o provedení vkladu Ducháč
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-1219/2026-605 Vyrozumění o provedení vkladu CENTAQUIS LIMITED, id.č.312874
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-1392/2026-605 Vyrozumění o provedení vkladu Kálman
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-5208/2026-605 Informace o vyznačení plomby Šulcová
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-146/2026-605 Odstranění nesouladu Vinterová
Platnost od: 21.08.2026 Platnost do: 23.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-147/2026-605 Odstranění nesouladu Šedková
Platnost od: 21.08.2026 Platnost do: 23.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-148/2026-605 Odstranění nesouladu Cihlář
Platnost od: 21.08.2026 Platnost do: 23.08.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-102/2026-605 Odstranění nesouladu Zahradníková
Platnost od: 01.06.2026 Platnost do: 11.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-104/2026-605 Odstranění nesouladu Vágnerová
Platnost od: 01.06.2026 Platnost do: 11.05.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-23/2026-605 Odstranění nesouladu Prouza
Platnost od: 01.06.2026 Platnost do: 25.01.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-23/2026-605 Odstranění nesouladu Prouzová
Platnost od: 01.06.2026 Platnost do: 25.01.2027

Veřejná vyhláška OO-2/2026-605 Obecné obeslání Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj, Katastrální pracoviště Náchod
Platnost od: 28.04.2026  

Veřejná vyhláška ZDŘ-39/2026-605 Obecné obeslání Štěpánová
Platnost od: 10.03.2026 Platnost do: 10.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-26/2026-605 Odstranění nesouladu Piorecký
Platnost od: 05.02.2026 Platnost do: 05.02.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-144/2025-605 Odstranění nesouladu Spůrová
Platnost od: 21.10.2025 Platnost do: 21.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-145/2025-605 Odstranění nesouladu Zajíček
Platnost od: 21.10.2025 Platnost do: 21.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-142/2025-605 Odstranění nesouladu Jánská
Platnost od: 17.10.2025 Platnost do: 19.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-142/2025-605 Odstranění nesouladu Jánský
Platnost od: 17.10.2025 Platnost do: 19.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-143/2025-605 Odstranění nesouladu Šrám
Platnost od: 17.10.2025 Platnost do: 19.10.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-143/2025-605 Odstranění nesouladu Šrámová
Platnost od: 17.10.2025 Platnost do: 19.10.2026

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Rychnov nad Kněžnou
Veřejná vyhláška ZDŘ-6/2026-607 Obecné obeslání Koukol
Platnost od: 17.06.2026 Platnost do: 18.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-5/2026-607 Obecné obeslání Hrušková
Platnost od: 01.06.2026 Platnost do: 02.06.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-4/2026-607 Obecné obeslání Šintáková
Platnost od: 20.03.2026 Platnost do: 22.03.2027

Veřejná vyhláška ZDŘ-257/2025-607 Obecné obeslání Schlesingerová
Platnost od: 02.12.2025 Platnost do: 02.12.2026

Veřejná vyhláška ZDŘ-257/2025-607 Obecné obeslání Štěrba
Platnost od: 02.12.2025 Platnost do: 02.12.2026

  • Oznámení a jiná úřední sdělení katastrálního pracoviště Trutnov
Veřejná vyhláška V-5789/2026-610 Vyrozumění o provedení vkladu Gottwald
Platnost od: 04.09.2026 Platnost do: 19.09.2026

Veřejná vyhláška V-6420/2026-610 Obecné obeslání Glosová
Platnost od: 04.09.2026 Platnost do: 19.09.2026

Veřejná vyhláška V-5366/2026-610 Vyrozumění o provedení vkladu Vondráková
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška OO-2/2026-610 Obecné obeslání Kalenský
Platnost od: 03.09.2026 Platnost do: 18.09.2026

Veřejná vyhláška V-5426/2026-610 Vyrozumění o provedení vkladu Černá
Platnost od: 02.09.2026 Platnost do: 17.09.2026

Veřejná vyhláška OO-2/2026-610 Obecné obeslání Hamplová
Platnost od: 01.09.2026 Platnost do: 16.09.2026

Veřejná vyhláška RO-14/2025-610 Obecné obeslání Dvořák
Platnost od: 01.09.2026 Platnost do: 16.09.2026

Veřejná vyhláška V-6285/2026-610 Obecné obeslání Pavlíková
Platnost od: 28.08.2026 Platnost do: 12.09.2026

Veřejná vyhláška V-6221/2026-610 Obecné obeslání Nutil
Platnost od: 27.08.2026 Platnost do: 11.09.2026

Veřejná vyhláška V-5113/2026-610 Vyrozumění o provedení vkladu Bárta
Platnost od: 25.08.2026 Platnost do: 09.09.2026

Aktuality úřadu

Katastrální úřad v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

19.08.2026
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa správce/správkyně DMVS.

07.08.2026
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa metodika účetnictví a rozpočtu.

04.08.2026
V červenci 2026 bylo na katastrálních úřadech v České republice podáno 71 259 vkladů a vyřízeno 76 513 vkladů. Průměrná doba provedení vkladu byla 22 dnů, stejně jako v červenci loňského roku, kdy bylo podáno 73 642 vkladů. V červenci bylo dále na katastrální úřady doručeno 34 581 listin k provedení jiných typů zápisů (záznam, poznámka, upozornění, změna jiných údajů) a 13 823 žádostí o potvrzení geometrického plánu.